Tablice nagrobkowe

Podstawowe informacje o naszej firmie i naszych produktach.

O nas

Nasza firma specjalizuje się w produkcji tablic nagrobkowych z plexi (tworzywo sztuczne). Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania przy zachowaniu naprawdę niskich cen.

Tablice

Kolory tablicy: czarny, biały oraz inne dostępne na indywidualne zamówienie. Kształt tablicy: kwadrat, prostokąt, romb, trapez oraz inne na życznie, także według wzoru, szkicu lub zdjęcia.

Napisy i wzory

Kolory napisów i wzorów: srebrny, złoty, biały, szary, inne dostępne na indywidualne zamówienie. Dostępne są farby błyszczące lub matowe.

Zamówienia

zlecenie można złożyć:
e-mailem:
henryk.mocko@interia.pl
telefonicznie:
tel. 503 33 46 46

Czym wyróżniają się nasze
tablice nagrobkowe?

W przeszłości tablice były wykonywane z czarnego i białego szkła. Kilkanaście lat temu nastąpiła zamiana wykorzystywanego do tego celu materiału ze szkła na tworzywo sztuczne. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy na rynek plexi (tworzywo sztuczne) jako zamiennik szkła. Plexi jest pozbawiona głównej wady szkła, czyli możliwości pęknięcia. Dodatkowo tablice z plexi posiadają same zalety: mają estetyczny wygląd (dużo lepszy połysk względem szkła), są trwałe (materiał jest praktycznie niezniszczalny) przy czym koszty ich wykonania pozostały na tym samym poziomie jak tablicy szklanej (średnia cena 1 tablicy wynosi 60-90 pln). Litery grawerujemy na specjalistycznych maszynach włoskich, co gwarantuje nam bardzo wysoką jakość wykonania znaków. Głębokość grawerowania waha się od 2 do 4 mm w zależności od rodzaju użytej czcionki.

Więcej informacji

Tablice nagrobkowe Łęczna

Galeria

Przykłady tablic nagrobkowych.

alternative text

Przykład 1: materiał - plexi, litery i wzór grawerowane, malowanie na kolor złoty. Galeria

alternative text

Przykład 2: materiał - plexi, litery i wzór grawerowane, malowanie na kolor srebrny. Galeria

alternative text

Przykład 3: materiał - plexi, litery i wzór grawerowane, malowanie na kolor srebrny. Galeria

alternative text

Przykład 4: materiał - plexi, litery i wzór grawerowane, malowanie na kolor złoty. Galeria